Feedback Company lanceert state of the art platform

okt 11, 2021

Feedback Company is klaar voor de toekomst!

Investeren en innoveren. Meebewegen en vooruitlopen op wat de markt vraagt en wilt. Om zo de kwaliteit te kunnen leveren die nodig is. En daar dan nog een paar kwalitatieve scheppen bovenop.

Als expert in reputatiemanagement gaat Feedback Company voor feedback en advies van het hoogste niveau. Logischerwijs zit ambitie en innovatie dan ook in ons DNA en dat resulteert in slimme releases. Zoals deze: het compleet vernieuwde platform voor onze klanten. Up-to-date, nieuwe functionaliteiten, verhoogde veiligheid, verbeterd gebruikersbeheer, een innovatieve gebruikersinterface…

De afgelopen maanden is het vernieuwde platform waarmee Feedback Company haar klanten faciliteert, ontwikkeld door de developers van het bedrijf. Op basis van vier belangrijke waardes:

  • snelheid
  • moderne technieken
  • gebruiksvriendelijkheid en veiligheid

Kijkje in de keuken

Hendrik-Jan Glerum (CEO), Erik-Jan Jaquet (CTO) en Youetta Kunneman (Product Owner) vertellen hoe ze de hele reis van idee tot realisatie hebben ervaren.

Feedback Company

Waarom een compleet vernieuwde applicatie?

Hendrik-Jan:

Feedback Company is expert in reputatiemanagement. Dankzij onze jarenlange ervaring in de feedback markt weten we hoe we feedback kunnen vertalen naar de gewenste branding en imago, optimale bedrijfsprocessen en het verbeteren van tevredenheid onder medewerkers én klanten.

Dat doen we middels het stellen van de juiste vragen én door innovatie, slimme technische oplossingen en data-analyse. Om ons advies op het hoogste niveau te kunnen blijven geven, moeten we zorgen dat de applicatie waarmee we onze informatie verzamelen van het hoogst mogelijke niveau blijft. Ondanks dat dit een investering is waarvan de return on investment soms misschien moeilijk te specificeren valt, staat bij ons daarom de applicatie altijd centraal en investeren we continu en maximaal in onze applicatie.

Erik-Jan:

Als Feedback Company willen we onze klanten altijd kunnen voorzien van juiste en tijdige informatie. Om nieuwe functionaliteiten en een goede gebruikersinterface te kunnen bieden, werd het na 10 jaar tijd om onze huidige platform te moderniseren en te zorgen voor een goed onderhoudbaar en uitbreidbaar platform. Met dit nieuwe platform kunnen we de vragen die ons vanuit onze klanten worden gesteld, beter en sneller inpassen.

Youetta:

Inderdaad, deze stap zal niet alleen een stuk veiligheid voor onze gebruikers brengen, maar ook een stuk (onzichtbare) kwaliteit garanderen. Moderniseren is niet alleen vervangen wat oud is, maar vooral kijken naar de toekomst. Met deze nieuwe en moderne structuur creëren we veel flexibiliteit. Flexibiliteit om beter en sneller te groeien.

Hoe heb je deze hele reis ervaren?

Hendrik-Jan:

Haha, nou zoals elke verbouwing: stressvol en soms met het gevoel dat je de controle volledig kwijt bent, terwijl je je zo goed hebt voorbereid. Heel frustrerend dus. Maar we zijn ons goed blijven focussen op ons einddoel en zodra je dan de lancering succesvol achter de rug hebt, is de ellende, zoals bij elke verbouwing, heel snel weer vergeten gelukkig…

Erik-Jan:

Het werken aan de nieuwe release was een constante uitdaging en afweging tussen moderne technieken, snelheid, gebruiksvriendelijkheid maar vooral ook veiligheid.

We moesten zorgen dat we altijd met de juiste dingen bezig waren en soms wel eens de beslissing nemen om zaken toch anders aan te pakken. Zo hebben we eerder dit jaar nog een drastische beslissing moeten nemen die ervoor zorgde dat we toch op tijd klaar konden zijn, Het plannen en uitvoeren van een dergelijke release kost namelijk maanden de tijd.

Dankzij de inzet van het team van developers hebben we ervoor kunnen zorgen dat we volgens afspraak een goed platform neer hebben kunnen zetten. Een compleet nieuw platform, want de nieuwe gebruikersinterface die onze klanten zien is maar een tipje van de ijsberg. Maar wel een mooi tipje van een moderne ijsberg!

Youetta:

Het was erg empowering om het platform zodanig onder handen te nemen. We zijn moeilijke beslissingen niet uit de weg gegaan. Juist op die momenten besef je hoe belangrijk onze keuzes zijn. Een ambitieus doel heeft geresulteerd in mooie uitdagingen voor ons team. Als ik het resultaat zie, dan zie ik ons team en visie daarin terug.

Ik kan wel wat vertellen over het grote moment: Omdat je zo’n grote release niet in één keer bouwt, ontwikkelen we het nieuwe platform naast het oude. Het moderne platform groeit steeds verder. Maar het is nog niet “echt”, want klanten en medewerkers kunnen er nog niet bij. Dan is de grote dag daar. De knop gaat om en mijn hart maakt een sprongetje. Ons werk is nu echt werkelijkheid geworden.

Dus, een zonnige toekomst?

Hendrik-Jan:

Elke organisatie wil kunnen beïnvloeden wat er over zijn bedrijf gezegd wordt. Door op de juiste manier om te gaan met feedback, ervan te leren en er adequaat op te reageren zet je feedback in als middel om je reputatie te managen en sterker te maken. Feedback Company wil nummer 1 in multichannel reputatiemanagement zijn. Om dit te bereiken willen we binnen 5 jaar elke seconde een reputatiemeting ophalen.

Erik-Jan:

Met dit nieuwe platform kunnen we sneller inspelen op nieuwe wensen en kunnen we de veiligheid van onze data beter waarborgen. Ook kunnen we de beschikbaarheid van onze systemen hiermee beter waarborgen. Maar we zijn er nog niet, de filosofie van Feedback Company is: “Het kan altijd beter!”. Dus we blijven schaven. Ook de bestaande functies zullen waar nodig worden verbeterd.

Youetta:

Nu we deze release hebben gemaakt, gaat er een wereld open. De volgende stap is onze verhoogde standaard doorzetten en ons platform laten groeien. Nóg meer verbeteringen en functionaliteiten!

Onze producten

Keer proberen?

Vraag een vrijblijvende demo aan wanneer het jou uitkomt. 

jan 11 2023

Verhoog je omzet tot wel 18% met social proof adverteren

Product reviews verzamelen geeft potentiële klanten een betrouwbaar gevoel voordat ze een aankoop doen. Door de reviews openbaar te publiceren wordt...
nov 30 2022

De groei van Feestartikelenshop.com middels reviews

Feestartikelenshop.com is in 1970 onder de naam “Party Grime Carnaval Shop” opgericht door de opa van de huidige eigenaar, Robin (26 jaar). Het...
mrt 31 2022

Is Feedback Company betrouwbaar?

Veel webshops maken er gebruik van, reviews. Ze vergroten je zichtbaarheid en stralen betrouwbaarheid uit. Bovendien kan het (potentiële) klanten...
mrt 29 2022

Affiliate marketing inzetten voor jouw website

Affiliate marketing is niet nieuw, maar deze marketingvorm wordt wel steeds populairder in het online landschap. Amazon, Bol.com en Nike hebben een...
mrt 22 2022

Klantonderzoek via Whatsapp (en andere social media)

Steeds vaker willen klanten hun respondenten voor het klantonderzoek benaderen via andere media dan alleen Feedback Company. Een belangrijke trend...
Video review
okt 14 2021

Valse reviews? Zo voorkomt Feedback Company ze.

Valse review ontvangen? Erg vervelend en bovendien niet eerlijk! Maar wat kan je eraan doen? De regering heeft eind oktober 2020 een concept...
jul 19 2021

Wat maakt een merk een sterk merk? Luister naar de feedback van je klant.

We kennen ze allemaal, bedrijven waarvan we de naam horen en die meteen een goed gevoel oproepen. Dat is wat je wilt als ondernemer! Eén van de...
SocialProof
mei 08 2021

Hoe zet je reviewmarketing in?

Voor ondernemers is het begrip marketing niet nieuw. Echter, zijn er continu ontwikkelingen binnen dit landschap, die de e-commerce in haar voordeel...
NegatieveReview:Cover
mei 28 2020

Voor op het actielijstje: Social media, goedkoop adverteren en QR-codes

De wereld weer een stukje verder open. Back in business voor veel branches, klanten over de vloer, handel! Ook hét moment om je social proof te...
Video review
mei 12 2020

In goede en slechte tijden: feedback is King

Corona heeft veel impact, ook op retailers. De ene branche wordt hard getroffen, de ander heeft juist te maken met meer omzet. In beide situaties...
Reviews belangrijk
apr 30 2020

‘Stel je wel de goede vraag?’ 5 tips om het beste uit je reviews te halen

Door actief reviews te verzamelen, ben je gezegend met een flinke dosis feedback. Reviews zijn perfecte bedrijfstemperatuurmetingen.
Marketing
apr 24 2020

Betrouwbaarheid, veiligheid en meedenken: feedback verzamelen in tijden van corona

Afstand houden, desinfectiegel bij de kassa, niet meer dan drie klanten, 1-op-1 afspraken, avondeten afhalen, speciale maaltijdboxen, consult op...
SocialProof
apr 22 2020

‘Hoe weten consumenten dat mijn website betrouwbaar is?’

Als de hele wereld op z’n kop staat, verandert alles. Zo ook het consumentengedrag. Wat hebben consumenten NU nodig? Waar vragen ze om?
mrt 19 2020

Waarom reviews juist nu belangrijk zijn

In deze uitdagende tijden kan online zichtbaarheid en betrouwbaarheid je helpen. Maar hoe zorg je voor zo’n stevige online reputatie? O.a. met...
mrt 06 2020

Wat is de beste reviewscore?

Gepubliceerd op 6 maart 2020Wanneer je online iets koopt, weet je nooit helemaal zeker of het product voldoet aan de verwachtingen. Daarom lezen...