CORRECTE VEILING GOEDE PRIJZEN TOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasper J
10/10
Snel in reageren en mooie spullen als aanbod
Jack Rijnders
10/10
Mooie artikelen tegen heel schappelijke prijzen. Informatie over maten en bijzonderheden kan beter. Vaak een leuke deal tegen leuke prijs.
Sietse
10/10
GSD is een geweldig platform , dank je wel GSD Auctions
BA Bart
10/10
De wijze van het bieden was eenvoudig, we zijn slim ingestapt met bieden en hebben leuke meubels kunnen aanschaffen tegen een goede prijs. Ook snel met de afhandeling, transport. Kortom: alles...De wijze van het bieden was eenvoudig, we zijn slim ingestapt met bieden en hebben leuke meubels kunnen aanschaffen tegen een goede prijs. Ook snel met de afhandeling, transport. Kortom: alles tot in de puntjes!
M van Zessen
2/10
3 maal een mail gestuurd , geen respons.ik zag dat ik op een beschadigde vaas had geboden. gevraagd of ik het bod uit de veiling mocht halen. Geen reactie, nu thuis ontvangen . is echt te erg...3 maal een mail gestuurd , geen respons.ik zag dat ik op een beschadigde vaas had geboden. gevraagd of ik het bod uit de veiling mocht halen. Geen reactie, nu thuis ontvangen . is echt te erg voor woorden zo beschadigd. Snap niet dat je zoiets op de veiling zet.
Ginny
9/10
Super bedrijf!. Gewonnen kavels altijd netjes afgeleverd aan huis. Correcte afhandeling mocht t problemen zijn met de leveringen. Klantgericht& heel Klantvriendelijk. Ik ben tevreden en blij...Super bedrijf!. Gewonnen kavels altijd netjes afgeleverd aan huis. Correcte afhandeling mocht t problemen zijn met de leveringen. Klantgericht& heel Klantvriendelijk. Ik ben tevreden en blij met GSD!!
Mvg, Ginny Hesselberg.
Bram
10/10
Top veilinghuis. Goede artikelen, nette prijs en zeer goede verpakking. Een echte aanrader.
Len
10/10
GE-WEL-DIG! soms zulke mooie items en alleen al hoe goed het verpakt wordt is zeldzaam. Laatst mooie grote spiegel compleet met tuinkussen, plaid en moppenplastic ter bescherming ;-)
Feedbackcompany.com maakt gebruik van cookies. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie. U accepteert de cookies door verder te gaan of deze melding te sluiten.