Reviews

8.6 / 10
78 beoordelingen
Schrijf beoordeling

90% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

78 Reviews

Schascha56

10/10

CORRECTE VEILING GOEDE PRIJZEN TOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasper J

10/10

Snel in reageren en mooie spullen als aanbod

Jack Rijnders

10/10

Mooie artikelen tegen heel schappelijke prijzen. Informatie over maten en bijzonderheden kan beter. Vaak een leuke deal tegen leuke prijs.

Sietse

10/10

GSD is een geweldig platform , dank je wel GSD Auctions

BA Bart

10/10

De wijze van het bieden was eenvoudig, we zijn slim ingestapt met bieden en hebben leuke meubels kunnen aanschaffen tegen een goede prijs.
Ook snel met de afhandeling, transport. Kortom: alles tot in de puntjes!

M van Zessen

2/10

3 maal een mail gestuurd , geen respons.ik zag dat ik op een beschadigde vaas had geboden. gevraagd of ik het bod uit de veiling mocht halen.
Geen reactie, nu thuis ontvangen . is echt te erg voor woorden zo beschadigd. Snap niet dat je zoiets op de veiling zet.

Ginny

9/10

Super bedrijf!. Gewonnen kavels altijd netjes afgeleverd aan huis. Correcte afhandeling mocht t problemen zijn met de leveringen.
Klantgericht& heel Klantvriendelijk. Ik ben tevreden en blij met GSD!!

Mvg, Ginny Hesselberg.

Bram

10/10

Top veilinghuis. Goede artikelen, nette prijs en zeer goede verpakking. Een echte aanrader.

Len

10/10

GE-WEL-DIG! soms zulke mooie items en alleen al hoe goed het verpakt wordt is zeldzaam. Laatst mooie grote spiegel compleet met tuinkussen, plaid en moppenplastic ter bescherming ;-)

Cockx

10/10

T O P Veiling !