Reviews

8.6 / 10
77 beoordelingen
Schrijf beoordeling

90% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

M van Zessen

2/10

3 maal een mail gestuurd , geen respons.ik zag dat ik op een beschadigde vaas had geboden. gevraagd of ik het bod uit de veiling mocht halen.
Geen reactie, nu thuis ontvangen . is echt te erg voor woorden zo beschadigd. Snap niet dat je zoiets op de veiling zet.

Score voor GSD Auctions: 1/5
Zou u dit bedrijf aanbevelen? Nee
vaas met kapotte rozenblaadjes