Reviews

8.6 / 10
78 beoordelingen
Schrijf beoordeling

90% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

78 Reviews

Mirjam

5/10

Mwah, biedingen en producten okee, ingezette vervoerder niet okee. Levering aan een totaal ander adres, waar ik zelf naar moest gaan zoeken en de eerste levering duurde vooral lang met een onaardige... Mwah, biedingen en producten okee, ingezette vervoerder niet okee. Levering aan een totaal ander adres, waar ik zelf naar moest gaan zoeken en de eerste levering duurde vooral lang met een onaardige chauffeur. Ik probeer het nog één keer, als het nu weer niet goed is, bied ik niet meer mee, alleen op basis van de vervoerder Packs.

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Beste,
Wat jammer om te lezen dat u wel tevreden bent over ons platform en het kavel, maar niet over de vervoerder. Hier hebben we helaas weinig invloed op, gezien onze invloed met een pakket inleveren toch echt stopt op het moment dat deze wordt overgedragen. Mocht er toch iets misgaan hierin, willen wij dit altijd zo snel als mogelijk oplossen voor u!
Voor een volgende keer, schrijf ons direct even een mailtje, dan pakken wij dit direct op voor u. Dit voelt toch een beetje als mosterd na de maaltijd direct een review.
Groet,
GSD Auctions

H F Roest

10/10

Deze mensen weten goed hoe het werkt super verpakt verzonden

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Dank voor de review! Fijn om te lezen dat u zo tevreden bent, daar doen we iedere dag keihard ons best voor!
Groet,
GSD Auctions

Cris

10/10

Vorige week kocht ik voor t eerst iets via n veiling bij GSD Auctions. Een mooie vintage lamp voor n redelijke prijs. Bij de eerste ervaring met n nieuw platform moet je altijd maar afwachten hoe... Vorige week kocht ik voor t eerst iets via n veiling bij GSD Auctions. Een mooie vintage lamp voor n redelijke prijs. Bij de eerste ervaring met n nieuw platform moet je altijd maar afwachten hoe dat gaat. Alles goed geregeld, van betaling tot verzending.

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions

Heuvel (particulier)

9/10

Super! Ik heb al verschillende aankopen gedaan voor hele vriendelijke prijsjes. Allemaal netjes thuisbezorgd, ook voor een mooie prijs. Prijs van bezorging is bij andere veilingen vaak te hoog... Super! Ik heb al verschillende aankopen gedaan voor hele vriendelijke prijsjes. Allemaal netjes thuisbezorgd, ook voor een mooie prijs. Prijs van bezorging is bij andere veilingen vaak te hoog waardoor ik toch afzie van de koop. Bij GSD Auctions is de bezorgprijs prima. Eerlijke foto's en omschrijvingen. Nog nooit een miskoop gedaan. Één keer kreeg ik slechts de helft van de kavel bezorgd maar dat werd binnen een week opgelost. Echt een aanrader deze veilingsite!

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions

Carla

10/10

Geweldig online veiling ! Van keukentrappen tot prachtige retro items te koop voor een klein prijsje! Tijdens en na de veiling keurig op de hoogte gehouden van het item en de geboden prijs en na de... Geweldig online veiling ! Van keukentrappen tot prachtige retro items te koop voor een klein prijsje! Tijdens en na de veiling keurig op de hoogte gehouden van het item en de geboden prijs en na de veiling keurig door een koerier thuis bezorgd. Ik ben helemaal blij met GSD! Veel beter dan de website destijds van BVA!!

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions

Len

10/10

Ik heb vandaag een mooi (bijzet) tafeltje afgeleverd gekregen en was blij verrast hoe zorgvuldig het was verpakt. Eerst helemaal in een dekbedovertrek, dan bubbeltjesplastic en daaroverheen strak... Ik heb vandaag een mooi (bijzet) tafeltje afgeleverd gekregen en was blij verrast hoe zorgvuldig het was verpakt. Eerst helemaal in een dekbedovertrek, dan bubbeltjesplastic en daaroverheen strak folie. Als een huis dus. Heel blij mee. En jullie zijn ook zo goed in de communicatie. Kortom een 10 met een griffel. Ga zo door!

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions

Rick Adriaensen

10/10

Netjes verpakt echt super helaas was alleen het
Product stuk

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions

Nooit aangemeld - SPAM

1/10

Slecht

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Wat vreemd dat u op onze site terecht komt zonder u zelf aan te melden!
Groet,
GSD Auctions

Qusay

8/10

Nog geen ervaring

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Dank voor de review, hopelijk is de ervaring die u nu heeft nog net zo goed :)
Groet,
GSD Auctions

A van Duijn

10/10

Ging goed!

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Groet,
GSD Auctions