Reviews

8.5 / 10
75 reviews
Write a review

87% of the customers recommend this company.

75 Reviews

Alan T

10/10

Excellent. On both product offering and delivery. Would highly recommend - we've placed a few large orders to date with no issues at all. Will definitely order from Ledpanelwholesale again.

Anonymously

10/10

Everything went well ,thank you.

1/10

Από 22/10/18 παράγγειλα ένα led panel 120x60 .Σήμερα 19/11/18 δεν έχω παραλάβει το προϊόν και στα mail δεν απαντούν!Πρόκειται για εταιρεία άπατη! Ο αριθμός παραγγελίας είναι 950589 στο όνομα... Από 22/10/18 παράγγειλα ένα led panel 120x60 .Σήμερα 19/11/18 δεν έχω παραλάβει το προϊόν και στα mail δεν απαντούν!Πρόκειται για εταιρεία άπατη! Ο αριθμός παραγγελίας είναι 950589 στο όνομα Kotsovolos Dimitrios!

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας!
Δυστυχώς, δεν είδαμε μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που προέρχονται από εσάς.
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας!
Το γεγονός ότι δεν έχετε παραλάβει την παραγγελία σας μέχρι στιγμής δεν είναι βέβαια η πρόθεση! Ελέγξαμε την παραγγελία. Φαίνεται ότι η αμαρτία του πακέτου 22-10-2018 λείπει. Συνεπώς, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας με τον σωστό χειρισμό.

2/10

Ο αριθμός αποστολής είναι RC MB 029 στο όνομα Κοτσοβολος Δημητριος από 22/10/18 και μέχρι σήμερα 19/11/18 δεν έχω πάρει το προϊόν.Το invoice 950589

2/10

Παράγγειλα στις 22/10/2018 και με αριθμό παραγγελίας 950589 ένα φωτιστικό led.Σήμερα 12/11/2018 δεν έχω παραλάβει την παραγγελία μου .Επληρωσα με πιστωτική κάρτα και έχω στείλει αρκετά mail αλλά... Παράγγειλα στις 22/10/2018 και με αριθμό παραγγελίας 950589 ένα φωτιστικό led.Σήμερα 12/11/2018 δεν έχω παραλάβει την παραγγελία μου .Επληρωσα με πιστωτική κάρτα και έχω στείλει αρκετά mail αλλά δεν μου έχουν απαντήσει. Η αποστολή ήταν για Ελλάδα,στο Μαρούσι Αττικής ΤΚ15124!Το όνομα μου είναι Κotsovolos Dimitrios !

Tiziana

10/10

Excellent company! Fast delivery and very good customer service. I highly recommend to buy led spots and bulbs here. They make a beautiful light and they have a very good pcriprice. Thank you!

Cavour 14 Srl

Excellent company!
I highly recommend to purchase their spots or bulbs. Very fast delivery and very good customer service. Thank you

Cavour 14 Srl

Excellent company!

Olga

10/10

Really good service, fast delivery and above all good quality.

Anonymously

Totally okay!