Opinie

9.6 / 10
335 opinie
Napisz recenzję

98% klientów poleca t? firm?.

335 Opinie

Janowski

10/10

Potwierdzam pozytywne opinie innych kupujących, kupił bym ponownie.

Damian G.

10/10

Bardzo dobra jakość, świetnie napisana instrukcja,łatwy montaż, obelink godny polecenia !!!

Marek

2/10

Asortyment dobry,wysyłka szybka ale jest jeden wielki minus przy zwrocie firma nie potrafi oddać szybko pieniędzy. Cała procedura zwrotowa trwa ponad dwa tygodnie po dwóch tygodniach na zapytanie o... Asortyment dobry,wysyłka szybka ale jest jeden wielki minus przy zwrocie firma nie potrafi oddać szybko pieniędzy. Cała procedura zwrotowa trwa ponad dwa tygodnie po dwóch tygodniach na zapytanie o zwrot gotówki wymigują się błędem przelewu i dalej nie zwracają pieniędzy. Firma nastawiona tylko na zyski ale nie na zwroty więc jeśli ci zakup może nie pasować to zastanów się dwa razy bo szybko pieniędzy nie otrzymasz.

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za wiadomość. Nasz dział obsługi klienta jest obecnie bardzo zajęty, dlatego niestety przetwarzanie maili i zwrotów trwa dłużej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrowienia... Witam, dziękuję za wiadomość. Nasz dział obsługi klienta jest obecnie bardzo zajęty, dlatego niestety przetwarzanie maili i zwrotów trwa dłużej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrowienia dla zespołu Obelink

Jabłoński

10/10

Wszystko w jak najlepszym porządku.

Łukasz K.

10/10

Wszystko jak należy, szybka przesyłka i doskonały kontakt.

Marciniak

10/10

Nie spodziewałam się tak szybkiej dostawy. Cena, w porównaniu do innych sklepów, fantastyczna! No i zakupiony namiot (Colleman 6) to bajka :). Do tego dodam, że instrukcja jest tak prosta i... Nie spodziewałam się tak szybkiej dostawy. Cena, w porównaniu do innych sklepów, fantastyczna! No i zakupiony namiot (Colleman 6) to bajka :). Do tego dodam, że instrukcja jest tak prosta i czytelna, że namiot rozłożył mąż z naszymi synami (8,7 i 5l)

Ciechociński

10/10

Zakup w Obelink był najlepszym wyborem, ponieważ przedsionek jest rewelacyjny.

Andrzej Ś

10/10

Duży wybór, dobre ceny i szybka dostawa