Opinie

9.6 / 10
334 opinie
Napisz recenzję

98% klientów poleca t? firm?.

334 Opinie

Rainczak

Szybka realizacja zamówienia

Odpowiedz Obelink.pl

Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym... Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub w naszym megastore! Pozdrawiamy zespół Obelink

Ulowska

10/10

Szybko i sprawnie, a gdy pojawił się kłopot z przesyłką, Pani z Obelink pomogła w sposób natychmiastowy.

Odpowiedz Obelink.pl

Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony z szybkiej dostawy i z naszej obsługi. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się Twoje zamówienie i... Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony z szybkiej dostawy i z naszej obsługi. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się Twoje zamówienie i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub w naszym megastore! Pozdrawiamy Obelink

Pałka

Super

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w... Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub megastore! Pozdrawiam zespół Obelink.

Ruda

9/10

Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Namiot spełnia swoją funkcję. Polecam w 100 %

Bartczak

8/10

Dobry produkt w dobrej cenie.

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony z produktu i ceny. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy... Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony z produktu i ceny. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub megastore! Pozdrawiamy Obelink

Wnuczyńska Regina

10/10

Bardzo potrzebne urządzenie, już zamontowane, super działa, daje poczucie bezpieczeństwa. Szybko dostarczone, łatwe w montażu. 👍

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za recenzję. Jak bardzo miło widzieć, że jesteś tak zadowolony z zamówienia. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym... Witam, dziękuję za recenzję. Jak bardzo miło widzieć, że jesteś tak zadowolony z zamówienia. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub megastore! Pozdrawiam zespół Obelink.

Szepietowska

Szczerze polecam zakupy w Obelink.pl

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za recenzję. Jak bardzo miło widzieć, że jesteś tak zadowolony z zamówienia. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym... Witam, dziękuję za recenzję. Jak bardzo miło widzieć, że jesteś tak zadowolony z zamówienia. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub megastore! Pozdrawiam Obelink

Robert

Polecam, ekspresowa wysyłka

Odpowiedz Obelink.pl

Witaj Robert, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony z szybkiej dostawy. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może... Witaj Robert, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony z szybkiej dostawy. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub w naszym megastore! Pozdrawiamy Obelink

Adan

10/10

Super sprzedawca terminowy i najtańszy produkt.

Patrycja

10/10

Szybko sprawnie bez problemów.

Odpowiedz Obelink.pl

Hallo Patrycja, bedankt voor uw bestelling in onze online shop. En natuurlijk voor de goede recensie. Wat fijn dat u zo tevreden bent. Wij wensen u veel plezier met uw bestelling en hopen u snel te... Hallo Patrycja, bedankt voor uw bestelling in onze online shop. En natuurlijk voor de goede recensie. Wat fijn dat u zo tevreden bent. Wij wensen u veel plezier met uw bestelling en hopen u snel te zien in onze online winkel of megastore! Groeten Obelink