Opinie

9.6 / 10
334 opinie
Napisz recenzję

98% klientów poleca t? firm?.

334 Opinie

Załuska

10/10

Dokładny opis asortymentu, duży wybór + szybka realizacja zamówienia.

Borowski

10/10

Towar dobrze zapakowany, dostawa w terminie polecam.

Odpowiedz Obelink.pl

Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym... Cześć, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub w naszym megastore! Pozdrawiamy zespół Obelink

Muszynski

Solidnie wykonane

Markiewicz

Szybko i sprawnie

Odpowiedz Obelink.pl

Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w... Witam, dziękuję za zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jak wspaniale, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że podoba Ci się Twoje zamówienie i mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub megastore! Pozdrawiam zespół Obelink.

Maciej Kowalski

10/10

Świetna jakosc w dobrej cenie, mam nadzieję że przetrwa na kempingu długie lata.

Odpowiedz Obelink.pl

Cześć Maciej, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w... Cześć Maciej, jak miło, że zamówiłeś w naszym sklepie internetowym i jak dobrze widzieć, że jesteś tak zadowolony. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zamówienia i może zobaczymy Cię wkrótce w naszym sklepie internetowym lub w naszym megastore! Pozdrawiamy zespół Obelink

Wolski

Ekspresowa przesyłka, bardzo doby kontakt - POLECAM