Reviews

8.1 / 10
17690 beoordelingen
Schrijf beoordeling

Je aankoop wordt beschermd

91% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

Website
7.8/10
Kavel omschrijving
7.2/10
Kijkdag
7.5/10
Bieden
7.7/10
Betalen
7.7/10
Afhalen of bezorgen
7.8/10
Klantenservice
7.7/10

17690 Reviews

Verweij
2/10

Verkeerde schoenen qua kleur en maat

Sterke punten

geen

Verbeterpunten of tips

Goede schoenen leveren zonder beschadigingen wanneer deze als nieuw aangemerkt staan

Locht
10/10

Goed

Sterke punten

variatie van goederen

Verbeterpunten of tips

nee

Van Haaren
8/10

Leuke artikelen .

Sterke punten

Verbeterpunten of tips

Ulusal
8/10

Goed.

Sterke punten

Geen

Verbeterpunten of tips

Alles is te onoverzichtelijk. Als je naar de auto's kijkt bijvoorbeeld, dan is het niet duidelijk hoeveel auto's er zijn en vooral, waar ze zijn. Ik ben niet geïnteresseerd in auto's in het buitenland.

schaap
8/10

De uitleg bij de veiling items is altijd eerlijk en duidelijk.

Sterke punten

Heldere en eerlijke info bij de kavels, goede en voldoende foto's. Ze attenderen je op alle voor en tegens voordat je wat koopt.

Verbeterpunten of tips

geen

Pranger
8/10

Geen

Sterke punten

geen

Verbeterpunten of tips

geen

liebeton
6/10

Slechte ervaring wou een bod cancelen 2 dagen voor dat de veiling eindigden maar komabsoluut niet

Sterke punten

geen

Verbeterpunten of tips

Klantvriendelijker naar klant toe mag best en begrijp tonen naar de klant toe kan ook beter.

Zeeuw
10/10

Prima online veilig bedrijf.

Sterke punten

Beel spullen goede info duidelijk

Verbeterpunten of tips

Neen

Sloesarwij
10/10

Over het algemeen goed.

Sterke punten

Makkelijker manier van van bieden.

Verbeterpunten of tips

Er soms verkeerde volgorde van veilen wordt gehanteerd. Bijvoorbeeld eerst het spijker apparaat en daarna de bijbehorende spijkers.zodat als je weet dat je het apparaat heb ook op de spijkers kunt bieden.

Hoorn
8/10

Goed. Voldoende producten. Wordt snel gewaarschuwd als je overboden wordt.

Sterke punten

Wekelijks veilingoverzicht, bezorgservice, mogelijkheid om automatisch te bieden, voldoende informatie, goede beschrijvingen met foto;s

Verbeterpunten of tips

Ja, iets lagere veilingkosten(17%), ik stel voor zo rond de 10%. Dit kan namelijk behoorlijk oplopen bij een groot bedrag. Plus de BTW over de veilingkosten afschaffen.